Francúzsky jazyk

Pourquoi étudier le français?

Francúzština je celosvetovo druhý najčastejšie vyučovaný cudzí jazyk, hneď po angličtine. A aké sú hlavné dôvody, pre ktoré by ste sa ju mali začať učiť aj Vy? Ide o nádherný románsky jazyk, ktorým hovorí vyše 200 miliónov ľudí v 43 krajinách sveta. Francúzština je medzinárodným jazykom v oblasti umenia, hudby, tanca, architektúry, filmy a kulinárstva. Je pracovným a oficiálnym jazykom OSN, EÚ, UNESCO, NATO a najrôznejších ďalších inštitúcií. Znalosť tejto prekrásnej ľubozvučnej reči Vám pomôže aj pri štúdiu iných jazykov, či už ide o španielčinu, portugalčiny, rumunčinu, taliančinu alebo samotnú angličtinu, ktorá má až 45% slovnej zásoby prebratej z novovekej francúzštiny. Francúzština je zároveň jediný spôsob, ako sa poriadne dohovoriť vo Francúzsku :) Táto reč sa stane Vašou láskou na celý život.

On y va!

Individuálne hodiny

V rámci individuálneho jazykového kurzu Vám vieme zaručiť efektívne a rýchle naučenie sa alebo zdokonalenie sa vo francúzskom jazyku. Individuálny kurz je prispôsobený Vaším požiadavkám (časovým, metodologickým ). Lektor/ka sa venuje iba Vám počas celej hodiny, čím sa dosahuje rýchlejší pokrok a vysoká efektivita hodiny. Nezmeškáte ani jednu hodinu a môžete začať kedykoľvek.

Prejsť na CENNÍK »

Firemné kurzy

Kurz francúzskeho jazyka pre firmy prebieha priamo v priestoroch Vašej firmy. Tento kurz sa dá prispôsobiť podľa potrieb zákazníka. Zameriava sa na konkrétne potreby zamestnancov firmy. Ušetríte čas aj finančné prostriedky.

Prejsť na KONTAKT »