Nemecký jazyk

Warum Deutch?

Nemecký jazyk predstavuje, popri jazyku anglickom, druhý najfrekventovanejší cudzí jazyk na Slovensku. Z hľadiska štúdia ide o veľmi zaujímavý a zároveň aj veľmi dôležitý jazyk. Tento fakt je zdôvodnený jednak lokalizáciou Slovenska v centre Európy a taktiež aj bezprostredným prepojením a kontaktom s nemecky hovoriacim obyvateľstvom okolitých štátov. Čoraz viac sa potvrdzuje dôležitosť nemeckého jazyka vzhľadom na pracovné perspektívy súčasných generácií. Jeho znalosť je však potrebné vnímať aj v kontexte možností cestového ruchu, gastronómie, všeobecne služieb a oddychu. Z toho dôvodu je nemecký jazyk považovaný za najvhodnejší doplnok v jazykovej kombinácii s angličtinou.

So kommen Sie!

Individuálne hodiny

V rámci individuálneho jazykového kurzu Vám vieme zaručiť efektívne a rýchle sa zdokonalenie v nemeckom jazyku. Individuálny kurz je prispôsobený Vaším požiadavkám (časovým, metodologickým). Lektor/ka sa venuje iba Vám počas celej hodiny, čím sa dosahuje rýchlejší pokrok a vysoká efektivita hodiny. Nezmeškáte ani jednu hodinu a môžete začať kedykoľvek.

Prejsť na CENNÍK »

Firemné kurzy

Kurz nemeckého jazyka pre firmy prebieha priamo v priestoroch Vašej firmy. Tento kurz sa dá prispôsobiť podľa potrieb zákazníka. Zameriava sa na konkrétne potreby zamestnancov firmy. Ušetríte čas aj finančné prostriedky.

Prejsť na KONTAKT »