Španielsky jazyk

¿Por qué español?

Španielsky jazyk je v celosvetovom meradle druhý najrozprávanejší cudzí jazyk. Španielčina si podrobila celú strednú a takmer celú južnú Ameriku. Domovom španielčiny je však Európa a to Španielske kráľovstvo. Španielčina si zároveň podrobila celý svet rytmom hudby a tanca. Výslovnosť španielčiny dokáže svojou zvučnosťou očariť každého. Znalosť tohto jazyka si vyžaduje veľa úsmevu, dobrej nálady a samozrejme nesmie chýbať chuť vzdelávať sa tak v samotnom španielskom jazyku ako aj španielskej a latinskoamerickej kultúre. Španielčina si postupne získava priazeň Slovákov.

¡Pues vamos a aprender español!

Individuálne hodiny

V rámci individuálneho jazykového kurzu Vám vieme zaručiť efektívne a rýchle naučenie sa alebo zdokonalenie sa v španielskom jazyku. Individuálny kurz je prispôsobený Vaším požiadavkám (časovým, metodologickým ). Lektor/ka sa venuje iba Vám počas celej hodiny, čím sa dosahuje rýchlejší pokrok a vysoká efektivita hodiny. Nezmeškáte ani jednu hodinu a môžete začať kedykoľvek.

Prejsť na CENNÍK »

Firemné kurzy

Kurz španielskeho jazyka pre firmy prebieha priamo v priestoroch Vašej firmy. Tento kurz sa dá prispôsobiť podľa potrieb zákazníka. Zameriava sa na konkrétne potreby zamestnancov firmy. Ušetríte čas aj finančné prostriedky.

Prejsť na KONTAKT »