Taliansky jazyk

Perché Italiano?

Základ taliančiny je tvorený latinským jazykom. V kráse taliančiny, ako románskeho jazyka, je zahrnutá história, talianska kuchyňa ako aj romantika. Samotná zvučnosť tohto jazyka dokáže všetkým, že sa tento jazyk oplatí ovládať. Taliančina sa stáva veľmi pozitívne vnímaným jazykom nakoľko aj v našej krajine je veľké množstvo talianskych súkromných spoločností, ktoré vedia oceniť znalosť tohto jazyka. Taliansko je zároveň obľúbenou dovolenkovou destináciou Slovákov. V talianskom jazyku si každý dokáže nájsť to svoje, a bez pochýb taliančina očarí každého.

Viva Italia, viva italiano!

Individuálne hodiny

V rámci individuálneho jazykového kurzu Vám vieme zaručiť efektívne a rýchle naučenie sa alebo zdokonalenie sa v talianskom jazyku. Individuálny kurz je prispôsobený Vaším požiadavkám (časovým, metodologickým ). Lektor/ka sa venuje iba Vám počas celej hodiny, čím sa dosahuje rýchlejší pokrok a vysoká efektivita hodiny. Nezmeškáte ani jednu hodinu a môžete začať kedykoľvek.

Prejsť na CENNÍK »

Firemné kurzy

Kurz talianskeho jazyka pre firmy prebieha priamo v priestoroch Vašej firmy. Tento kurz sa dá prispôsobiť podľa potrieb zákazníka. Zameriava sa na konkrétne potreby zamestnancov firmy. Ušetríte čas aj finančné prostriedky.

Prejsť na KONTAKT »